O nas

Chcesz tańczyć? Project Salsa to najlepszy wybór! Dlaczego?

Ponieważ wyznaczamy trendy taneczne w mieście i mamy dla Ciebie:

  • najbardziej wykwalifikowanych instruktorów tańca w mieście (pedagogów tańca i ruchu).
  • Instruktorów uczących na Międzynarodowych festiwalach i kongresach, którzy dokładnie wiedzą, jak uczyć ludzi zupełnie początkujących jak i tych zaawansowanych
  • przestronne sale taneczne w samym centrum miasta z dogodnym parkingiem i dobrym dojazdem
  • miłą i ciepłą atmosferę, dzięki której będziesz u nas częstym gościem

Wszystko to po to, byś, tak jak my- zakochał się w tańcu i dołączył do największej społeczności tanecznej w naszym mieście! Project Salsa powstała w 2003 roku i jest to pierwsza szkoła salsy w Łodzi! Jej założycielką jest Marta Rolnik. Jej hobby stało się jej zawodem, a dzięki takiemu połączeniu szkoła prowadzona przez nią jest najlepszą szkołą salsy w Łodzi oraz jedną z najlepszych szkół promujących inne techniki taneczne. Współpracują z nami znani i lubiani  instruktorzy, tancerze oraz przemiłe i fachowe osoby zajmujące się administracją.


Jako pionierzy salsy wprowadziliśmy do Łodzi tradycję „Tanecznych Dni Otwartych”, na których przyszli i obecni kursanci mogą bezpłatnie korzystać z kilkunastu lekcji tańca w weekend Dni Otwartych. Cel, to podnieść świadomość taneczną uczestników, pomoc  w wyborze techniki dla siebie, a przede wszystkim- świetna zabawa.


Jako pierwsi w Łodzi
 wprowadziliśmy tradycję tanecznych obchodów urodzin studia tańca, które świętujemy wystawiając choreografie  z udziałem naszych kursantów i instruktorów w łódzkim Teatrze V6. Tradycja ta sprawia, że uczestnicy naszych kursów mają okazję wystąpić na scenie, zaprezentować swoje dotychczasowe osiągnięcia taneczne, a przede wszystkim- mamy okazję tworzyć wspólnie spektakle taneczne, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno rodzin i przyjaciół wykonawców, jak i wszystkich łodzian pasjonujących się tańcem.

Jako jedyna szkoła tańca w Łodzi oferujemy bogatą ofertę wyjazdów tanecznych– w Polsce i zagranicę. Byliśmy już w Chorwacji, Bułgarii, Włoszech. Łączymy na nich wypoczynek z nauką takich technik jak: salsa, hip hop, taniec współczesny, czy jazz. Wyjazdy z nami to znakomity sposób na aktywny odpoczynek, a także zawarcie nowych przyjaźni i nie tylko… ;)